Künye

İmtiyaz Sahibi / Owner
Yıldıray Gökkaya yildiray@emymedya.com

Yayın Yönetmeni
Ersin Akman (Sorumlu) ersin@emymedya.com

Yayın Danışmanı
Cem Kıvırcık cem@emymedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Bülent Nevres bulent@emymedya.com

EDİTÖRLER 
Kerem Enginar kerem@hwp.com.tr
Aydoğan Aykanat aydogan@hwp.com.tr

Sayfa Tasarımı
Volkan Akduman volkan@hwp.com.tr

Prodüksiyon Sorumlusu
Aslı Dabağer asli@hwp.com.tr

Video Editörü
Mustafa Orhun Çetin orhun@hwp.com.tr

Kamera
Doğuş Akman dogus@hardwareplus.com.tr

Sosyal Medya Yöneticisi
Ferhat Ak ferhat@hwp.com.tr

Fotoğraf Editörü
Ufuk Sarışen ufuksarisen@ufuksarisen.com

REKLAM

Reklam ve Proje Koordinatörü 
İrem Kan irem@emymedya.com

Finans Direktörü
Mustafa Güler mustafa@emymedya.com

Hukuk Danışmanı
Mehmet Durmaz mehmet.durmaz@mgmhukuk.com 

Katkıda Bulunanlar
Musa Savaş (BMD Başkanı)

İletişim Bilgileri

Adres
Göztepe Mahallesi, Göksu Evleri Sitesi, Korkut Sokak, B4A Villa, No: 37 34815
Anadolu Hisarı Beykoz/İstanbul

Tel: +90 (216) 465 16 20

E-posta: info@emymedya.com

Hakkımızda

Ülkemizde teknolojinin en büyük kullanıcısının ve uygulayıcısının kamu sektörü olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de kamu sektöründe hayata geçirilen güzel uygulamaları tüm Türkiye ile paylaşmak istiyoruz.

Yılda on sayı olarak yayınlanan Kamu Teknolojileri dergisi, Ankara’nın başarı öykülerini, halkın hayatını kolaylaştıran uygulamaların çıkış noktalarını ele almayı amaçlıyor.

Kamuda çalışan BT yöneticilerine, daire başkanlarına ve üst düzey yöneticilerine düzenli olarak gönderilen Kamu Teknolojileri’ni e-dergi olarak takip etmek isteyen okurlarımız, dergimize her ay Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden de ulaşabilirler.

Dergimizle ilgili fikir ve düşüncelerinizi bu sayfada e-posta adreslerini gördüğünüz yöneticilerimizle doğrudan paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya

24beğenenBeğen
204takipçiTakip et