Çözümevi Projeleri SAP NOW 2018’den iki ödülle döndü

SAP NOW

Teknoloji kategorisinde ülkemizde gerçekleştirilen en önemli etkinliklerden biri olan SAP NOW İstanbul, bu yıl 23. kez olmak üzere, 25 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 5000’den fazla sektör profesyonelinin bir araya geldiği SAP Now 2018, “Şimdi Tam Zamanı!” temasıyla gerçekleştirildi. Çözümevi, bu önemli organizasyonda Altın Sponsor olarak yer alırken, METRO İSTANBUL ve Türkiye İhracatçılar Meclisi projeleriyle de SAP Kalite Ödülleri’ne adını yazdırdı.

Kurumsal yazılım dünyasının dünya çapında önde gelen şirketlerinden SAP, sektörün en kapsamlı etkinliklerinden biri olan SAP Now organizasyonunu 25 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirdi. Birçok sektör profesyonelini bir araya getiren etkinlik, SAP dünyasının önemli aktörlerinin farklı endüstrilere yönelik projelerinin tanıtımına da ev sahipliği yaptı.

Çözümevi’nin Altın Sponsor olarak konumlandığı SAP Now 2018’de şirketin iki önemli projesi de SAP Kalite Ödülleri, İnovasyon kategorisinde ödüle layık görüldü. METRO İSTANBUL projesi Business Transformation Gold Winner ödülünü alırken, Türkiye İhracatçılar Meclisi projesi ise Innovation Gold Winner ödülünün sahibi oldu.

Çözümevi SAP Now 2018’de ayrıca “SAP S/4Hana Transformasyonu: Neyi Nasıl Yapmalıyız?” içerikli sunumu da sektör profesyonelleri ile paylaştı. Metro İstanbul’da İşler SAP S/4Hana ile Rayında konulu proje sunumu ise Metro İstanbul Bilgi işlem Müdürü Abuzer Beyret tarafından gerçekleştirildi.

 

Önceki haberTurkcell ve Samsung’dan 5G şovu
Sonraki haberACRON Bilişim SAP NOW 2018’de ACRON4U’yu tanıttı

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz