Hometech’ten teknoloji seferberliğine 3 yeni modelle destek

hometech

Bilgisayar pazarında büyümesini hızla sürdüren Hometech, Microsoft Türkiye ve Intel’in katıldığı basın toplantısı ile üç yeni bilgisayar modelini tanıttı. Fiyat ve performans avantajını bir arada sunan, modern ve şık tasarımlı Alfa 130P, Alfa 150P ve Alfa 1100 modelleri, Aralık 2018 itibariyle tüketiciyle buluşuyor.

Türkiye’nin yerli bilgisayar markası Hometech, piyasaya yeni süreceği Intel Pentium işlemcili dizüstü ve hepsi bir arada (all-in-one) modelleriyle pazardaki hızlı büyümesini sürdürüyor. Yüksek performansı uygun fiyatla buluşturan Hometech, ‘“Türkiye’de bilgisayarı olmayan kalmasın”’ sloganıyla tüketiciyi erişilebilir bilgisayar kavramıyla tanıştırmayı hedefliyor.

Hometech’in yeni modelleri Alfa 130P ve Alfa 150P’nin yanı sıra hepsi bir arada (all-in-one) bilgisayarı Alfa 1100 modern, şık ve ince tasarımın yanı sıra hafiflik, kolay kullanım gibi günümüzün tüketici beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı.

Hometech CEO’su Emir Aral, şirketin kurulduğu 2014 yılından beri kararlılıkla büyüdüğünü belirtti. Emir Aral, “Teknolojiyi, ulaşılabilir fiyatlarla son kullanıcıya sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni ürünlerimiz Alfa 130P, Alfa 150P ve Alfa 1100 bu anlayışın sonucu. Yerli sermayeyle bu ürünleri son tüketiciye sunmaktan gururluyuz” dedi. Türkiye’nin küresel çapta kendi markalarıyla rekabet edebilmesi için öncelikle ülkemizde yerli markaların desteklenmesinin önemli olduğunu vurgulayan Emir Aral, bu bilincin yaygınlaştırılması gerektiğini belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye’nin kalkınması için yerli üretici şirketler olarak bizlere önemli görevler düşüyor. Öncelikle yabancı markalarla dünya pazarında rekabet edebilecek durumda olmalı, tüketicimize dünya standartlarında, yüksek kalite ürünü, en uygun fiyata sunmalıyız. Hometech olarak, bu hedef doğrultusunda tüm gücümüzle teknolojiye yatırım yapıyoruz. Tamamen milli sermaye ile dünyaya açılan bir marka olmak amacıyla çalışıyoruz.”

Pentium işlemcili ürünler fark yaratacak

Intel Pentium işlemcili Alfa 130P ve Alfa 150P, Hometech’in ürün gamında yeni birdönemin de başlangıcı. Markanın Pentium destekli ilk ürünleri olan Alfa 130P veAlfa 150P, gelişmiş performans özellikleri kadar şık tasarımıyla da dikkatçekiyor. Metal kasalı ince tasarımıyla göz dolduran Alfa 130P ve Alfa 150P, ergonomikkullanımı ve hafifliğiyle de kullanıcıların beğenisini toplayacak. Windows 10ile gelen iki modeli birbirinden ayıran tek özellik ekran boyutları. IPSekranıyla kullanıcı deneyimini farklı bir boyuta taşıyan dizüstü bilgisayarlar,teknik donanımıyla bireysel kullanıcıların ve KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarınayanıt veriyor. 

Alfa 1100, yeni multi-medya merkeziniz olmaya aday

Hometech’in Alfa 130P ve Alfa 150P ilebirlikte piyasaya sunduğu yeni hepsi bir arada modeli Alfa 1100, sonkullanıcılara bir bilgisayardan çok daha fazlasını sunuyor. Evinizin veişyerlerinin yeni multi-medya merkezi olmaya aday Alfa 1100’lerde Windows 10 işletim sistemi yer alıyor

Tüketiciye, alması ve kullanması kolay giriş seviyesi bilgisayarlarla ulaşan Hometech, 1 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de pazar payını üç kat arttırdı. Türkiye bireysel bilgisayar pazarında yüzde 10 paya sahip olan Hometech, 2017 yılında Microsoft tarafından “Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen yerli üretici” ödülüne layık görüldü.

Hometech, ayrıca satış sonrası teknik servis hizmetlerine yaptığı yatırımlarla sektördeki en güvenilir markalar arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetine verdiği önemle öne çıkan Hometech, 35 yıllık geçmişi olan bir Türk şirketinin markası. Tamamen yerli ve milli sermayeyle, 200 çalışanı ile kaliteden taviz vermeden hizmet veriyor.

Önceki haberCisco’dan bulut bilişeme yönelik yeni çözüm
Sonraki haberTürk Telekom Türkiye’nin en büyük Siber Güvenlik Merkezi’ni kurdu!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz